ОНЛАЈН ПСИХОЛОШКЕ РАДИОНИЦЕ ЗА ДЕВОЈЧИЦЕ И ДЕВОЈКЕ: Тема суочавање са стресом, емотивни односи и безбедност на интернету

С.Б.

29. 10. 2021. у 15:00

ОНЛАЈН психолошке радионице за девојчице и девојке од 14 до 18 година организује Алтернативни центар за девојке из Крушевца од овог новембра.

ОНЛАЈН ПСИХОЛОШКЕ РАДИОНИЦЕ ЗА ДЕВОЈЧИЦЕ И ДЕВОЈКЕ: Тема суочавање са стресом, емотивни односи и безбедност на интернету

Фото: АЦДЗ

Тема радионица је између осталог суочавање са стресом, као и пријатељски и емотивни односи, безбедност на интернету, утицај родних стереотипа.

Припремљено је шест бесплатних радионица, а за учешће малолетних учесница неопходна је сагласност родитеља, односно старатеља.

Радионице се одржавају у две групе, од 20. новембра и 22. јануара 2022. године од 17 до 19 сати.

Пријаве су путем линк на ФБ Алтернативног центра за девојке до 5. новембра.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

 

БОНУС ВИДЕО: ОВДЕ ЈЕ БИО И АТИЛА БИЧ БОЖЈИ: За тврђаву Рам кроз историју су се многи отимали

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.

22. 04. 2025. у 12:01

Коментари (0)

ИНТЕРВЈУ МИЛАН РАКИТА, ГЕНЕРАЛНИ ДИРЕКТОР ДАНУБИУСА: Од златних зрна стварамо здраву основу сваке трпезе