ЈОШ ЈЕДАН ЗЕМЉОТРЕС У СРБИЈИ! Рано јутрос забележен потрес код Крагујевца
НАКОН што је двадесет минута после поноћи земљотрес јачине 4,1 степени по Рихтеру затресао Крагујевац, у 5.18 осетио се још један потрес.
Foto: PrintskrinТвиттер/emsc
Како на сајту Сеизмолошког завода пише, потрес је био јачине 2,0.
Фото: Принтскрин/Републички сеизмолошки завод
БОНУС ВИДЕО - И СРБИ БРАНИЛИ ВИЗАНТИЈУ: Репортери "Новости" у потрази за српском баштином у античкој Битинији
Препоручујемо
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)