ЗНАЧАЈАН ПАД НОВОЗАРАЖЕНИХ У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Позитиван 101 тестирани
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације, на ковид 19 тестиране су 394 особе са територије Пчињског округа.
Дејан Ристић
Анализе су показале да је 101 особа заражена корона вирусом. Од овог броја 60 је из Врања, 17 из Владичиног Хана, 15 из Сурдулице, пет из Бујановца, три из Трговишта и један из Прешева.
Ово је најмањи број новозаражених коронавирусом у последњих недељу дана. Од почетка овог месеца, број новооболелих у округу кретао се у границама од 120 до 170 особа.
Препоручујемо
ДР УДОВИЧИЋ САОПШТИО: Делта плус сој корона вируса вероватно је стигао у Србију
06. 11. 2021. у 09:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)