ЈОШ ДВЕ ЖРТВЕ КОРОНЕ У ВРАЊУ: Ковид болнице све пуније

Дејан Ристић
Дејан Ристић

06. 11. 2021. у 15:26

У последња 24 часа, у ковид болницама у Врању преминула су два ковид пацијента, саопштено је из Здравственог центра (ЗЦ) Врање.

ЈОШ ДВЕ ЖРТВЕ КОРОНЕ У ВРАЊУ: Ковид болнице све пуније

Дејан Ристић

У ковид болницама ЗЦ Врање хоспитализован је 121 пацијент, сви су позитивни на коронавирус и са упалом плућа, док су на кисеонику 63 пацијента.

На болничко лечење примљено је 11 пацијената, а отпуштено 9.

У ковид амбуланти АТД током јучерашњег дана обављено је 278 прегледа, од чега је 85 првих.

 Такође, урађено је 98 антигенских тестова. Од тога 46 је позитивно на коронавирус.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

 

БОНУС ВИДЕО: 

НАШИ ХЕРОЈИ: Интервју са докторком из ковид амбуланте

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Која земља има највише временских зона? Има их чак 12 - овде сунце никад не залази