ИЗНЕНАДА ПРЕМИНУО: Умро бивши покрајински посланик и градски одборник Милош Шибул
Изненада је, у 45. години живота, преминуо Милош Ђ. Шибул, некадашњи посланик у Скупштини Војводине и одборник у скупштини Кикинде.

Фото: Р.Ш.
Био је истакнути члан Лиге социјалдемократа Војводине, један од од првих кикиндских лигаша, а у неколико мандата и лидер Градског одбора ове странке.
- Све је успео да нас растужи, а целог живота се трудио да нас насмеје и расположи. Изненада и без поздрава напустио нас је наш другар, пријатељ, брат, супруг и отац, а пре свега велики човек. Борио се за Кикинду и Војводину као одборник, али и као покрајински посланик. Паор у свом великом срцу, чувао је традицију овог краја, па је покренуо и манифестацију "Бал паора"- саопштила је ЛСВ Кикинда на својој званичној страници.
Милош Ђ. Шибул потиче из старе, угледне и добростојеће кикиндске породице земљорадника, агронома и предузетника. Његов отац први је у Кикинди, пре више од 30 година, отворио пољопривредну апотеку која и данас успешно послује, а коју је и он, по образовању дипломирани агроном, водио последњих година. Јавности је познат по шармантним јавним наступима и акцијама. Осим што је идејни творац јединствене свечаности “Бал паора”, заслужан је и за ускршње акције поделе фарбаних јаја. Био је велики гурман и учесник бројних традиционалних војвођанских манифестација. Отац је четворо деце, две ћерке и два сина. Милош Ђ. Шибул сахрањен је јуче на Мелином гробљу у Кикинди. На вечни прерани починак, осим породице и бројних рођака, испратио га је и велики број пријатеља, колега, другара и грађана Кикинде.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

НЕМАЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: "Морало би да се рачуна са 500 до 600 мртвих на дан"
НОВЕ тензије у Европи и растућа руска претња, Путинов рат против Украјине - о чему немачки медији свакодневно извештавају - утичу на многа подручја.
07. 09. 2025. у 20:17
Коментари (0)