ПОЛОЖЕНИ ВЕНЦИ: Обележен празник града Зрењанина

Б.Грујић

17. 11. 2021. у 14:36

ПРАЗНИК града Зрењанина, у славу ослобођења тадашњег Великог Бечкерека у Првом светском рату, 1918. године обележен је полагањем венаца на споменике краљу Петру Ослободиоцу на тргу у центру града, затим Бригадиру Ристићу, Војводи Петру Бојовићу и српским добровољцима у Првом светском рату у порти Уапенског Храма у Светосавској улици, као и служењем помена свим погинулим херојима.

ПОЛОЖЕНИ ВЕНЦИ: Обележен празник града Зрењанина

Фото: Б.Грујић

У склопу програма обележавања празника града Зрењанина, у Музеју је отворена изложба Деца у великом рату 1914 – 1918. године, док ће у  Народном позоришту од 19 часова бити одржан концерт Уметничког ансамбла Министарства одбране Станислав Бинички.

БОНУС ВИДЕО - КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година (ФОТО)

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)

ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.

23. 05. 2025. у 18:06

Коментари (0)

МАРАДОНА У ЦЕНТРУ СВЕГА: Нестварне сцене у Напуљу пред меч сезоне (ВИДЕО)