ЗЕЛЕНА ОБАЛА БЕГЕЈА: Настављене активности у оквиру пројекта озелењавања Зрењанина

Б.Грујић

30. 11. 2021. у 15:41

РАДОВИ на пејзажном уређењу обале Бегеја између великог пешачког моста и тзв. жутог моста у Змај-Јовиној улици, настављене су активности у оквиру пројекта озелењавања Зрењанина.

ЗЕЛЕНА ОБАЛА БЕГЕЈА: Настављене активности у оквиру пројекта озелењавања Зрењанина

Фото: Б.Грујић

Овај пројекат, за који је опредељено 16 милиона динара,  град Зрењанин реализује у сарадњи са Министарством за заштиту животне средине Републике Србије, а већ су делом уређени парк Путниково, у истоименом зрењанинском стамбеном насељу и посађен  дрворед, у највећем градском насељу Багљаш.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

Коментари (0)

ВЕЧЕРИ ТЕАТРА У СРЦУ ГРАДА: Завршен први MozzART позоришни фестивал