НОВИ АСФАЛТ И ТРОТОАРИ У ШАПЦУ: Уз улицу и 65 стабала
ГРАДОНАЧЕЛНИК Шапца др Александар Пајић, који је посетио радове на реконструкцији Касарске улице у Шапцу, рекао је да су за асфалт и стазу из локалне касе издвојена 25,2 милиона динара.

Фото А. Делић
Дуж улице биће посађено и 65 нових стабала дрвећа ликвидамбар, које ће додатно оплеменити и значајно утицати на побољшање квалитета живота људи који овде живе или свакодневно пролазе.
Асфалт у Касарској улици урађен је пре скоро четири деценије, и био је у изузетно лошем стању. Ударне рупе су крпљене, али су се после мањих падавина поново појављивале, тако да ни бициклисти, ни аутомобили нису могли безбедно да се крећу.
- Када смо дошли на власт, обећали смо да ћемо радити нове путеве, да ћемо улагати у путну инфраструктуру. Због тога смо Касарску улицу у потпуности пресвукли новим асфалтом. Недостатак простора за паркинг аутомобила становницима ове улице стварао је доста невоља. Тај проблем смо решили и урадили паркинг, где се аутомобили могу безбедно паркирати. Осим тога, новоурађени тротоар значајно ће пешацима олакшати кретање овом улицом - прича Пајић.
Председник Савета МЗ Јевремова Младен Чолић захвалио се градоначелнику Шапца и градској управи и истакао да је Касарска улица једна је од битнијих саобраћајница у Шапцу.
- Свако јутро људи овуда пролазе, иду на посао, воде своју децу у вртић и школу. Ова улица није била у добром стању ни за кретање аутомобила, ни бициклиста. Реконструисана улица представља јако лепу слику у нашем насељу. Настављамо са идејним решењима, са израдом нових пројеката, све у интересу наших суграђана - рекао је Младен Чолић.
Чедомир Благојевић, један од најстаријих чланова Савета МЗ Јевремова, истакао је да је „овај посао од изузетног значаја и да ће га и наредне генерације памтити“.
Слађана Вујковић из МЗ Јевремова истакла је да су мештани Касарске улице жељно очекивали нову улицу и тротоар.
Препоручујемо

НОВИ СНИМАК ИЗ ШАПЦА: Драган Миловановић Црни са чекићем и моткама (ВИДЕО)
01. 12. 2021. у 14:03

КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ ЗЕЛЕНОВИЋА: Бирманчевић - "Угрозили су животе и здравље људи"
01. 12. 2021. у 12:05

ПРОЦУРИО СНИМАК: Зеленовићеви били спремни за тучу, имали мотке (ВИДЕО)
01. 12. 2021. у 11:26

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)