ВИКЕНД КОРОНА-ПРЕСЕК У ПАРАЋИНУ: За два дана једанаест нових случајева ковида

Зорана Рашић
Зорана Рашић

27. 12. 2021. у 18:08

МИНУЛОГ викенда у Параћину је био уобичајено мањи број прегледа у ковид-амбуланти Дома здравља, у суботу 32, у недељу само 19.

ВИКЕНД КОРОНА-ПРЕСЕК У ПАРАЋИНУ: За два дана једанаест нових случајева ковида

Фото: З. Рашић

За два дана потврђено је укупно једанаест позитивних, по пет на антигенским тестирањима у суботу и недељу, док је један позитиван ПЦР налаз стигао за суботу од 12 узетих узорака.

Међу позитивнима 25. децембра је и једно дете млађе од шест година, док јуче позитивне деце није било.

У протеклих недељу дана само једном је број заражених био двоцифрен.

Од почетка децембра закључно са јучерашњим даном у општини Параћин преко Дома здравља потврђено је укупно 214 инфекција вирусом корона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)