УКЛОЊЕН ОДРОН КОД БРОДАРЕВА: Саобраћај се одвија наизменично

А. Р.

01. 02. 2022. у 14:49

ИАКО је планирано да саобраћај на деоници пута од Бродарева према Гостуну буде пуштен тек у послеподневним сатима, надљудским напорима радници ЈП "Путева Ужице" успели су да прочисте одрон и оспособе пут за нормализацију возила током раних поподневних часова.

УКЛОЊЕН ОДРОН КОД БРОДАРЕВА: Саобраћај се одвија наизменично

Фото: А. Р.

- Саобраћај се одвија наизменично, уз прописану саобраћајну сигнализацију. Радници су од суботе све време били на терену и успели да уклоне огромну количину земље и камења који су се сручили на коловоз. Било је у плану да забрана траје до 16 часова, али створили су се сви неопходни услови и саобраћај је пуштен после поднева - казао је Ален Мушановић из ЈП "Путева Ужице".

Док је овај магистрални пут био у потпуној блокади, из правца обе државе формиране су колоне дугачке неколико километара у којима су чекали возачи шлепера и камиона. Поједини су користили гранични прелаз Јабука, како би избегли чекање.

Подсетимо, до одрона је дошло у ноћи између петка и суботе у месту Мили иза Бродарева одмах после тунела. Велики одрон затрпао је обе коловозне траке магистралног пута који спаја Србију са Црном Гором, преко граничног прелаза Гостун.

БОНУС ВИДЕО: ДИВ ИСПОД ПЛАНИНЕ ЈЕЛИЦЕ: Тунел "Лаз" биће најдужи тунел у Србији, наши репортери ушли су унутра

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ! КК Партизан признао: Наша тројица кошаркаша учествовала у тучи испред ноћног клуба (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)