ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ НА БИЛБОРДИМА: Другу годину заредом Вршац одаје признање најбољим ученицима

ДРУГУ годину заредом фотографије 19 ђака генерација освануле су на билбордима широм Вршца, као вид подршке и уважавања за приказано знање, пожртвовање и све успехе које су ови ученици основних, средњих и мешовитих школа остварили током школовања.

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ НА БИЛБОРДИМА: Другу годину заредом Вршац одаје признање најбољим ученицима

Град Вршац

- Сваке године све ђаке генерације награђујемо новчаним износом од 30.000 динара, а постављањем ових 12 билборда додатно смо желели да их наградимо и покажемо колико смо поносни на њих. На тај начин желимо и да суграђани упознају наше најбоље ђаке – каже Мирослав Лепир, члан Градског већа за образовање.

Он је подсетио и да је локална самоуправ претходних дана наградила и ученике који су освојили неко од прва три места на републичким такмичењима, као и учеснике истраживачке станице „Петница“.

Осим тога, Град ће у наредном периоду расписати и конкурс за доделу материјалне помоћи за студенте и средњошколце.

БОНУС ВИДЕО: 

ТЕЖАК ЗАДАТАК РОНИЛАЦА ЖАНДАРМЕРИЈЕ: Како изгледа потрага у рекама

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.

05. 06. 2026. у 11:49

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Бесплатно свакодневно банкарство за милион и по грађана Србије