ВАЖНО ЗА ПАРАЋИНЦЕ: Електродиструбуција за 7. март најављује искључења струје у више делова града

Зорана Рашић
Зорана Рашић

06. 03. 2022. у 16:32

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА нс конзумном подручју параћинске општине наставља са радовима на трафо-станицама, због чега за понедељак, 7. март, најављује искључења струје у више улица у различитим деловима града.

ВАЖНО ЗА ПАРАЋИНЦЕ: Електродиструбуција за 7. март најављује искључења струје у више делова града

Фото: З. Рашић

 Искључења ће бити краткотрајна, трајаће од сат до сат и по у различитим добима дана.

Од 9 сати без електричне енергије биће потрошачи који се напајају из трафостанице Јагодњак два, од 10 потрошачи који се напајају из ТС Дурмиторска два, а од 13 потрошачи у околини ТС Својново три.

Истог дана од 12,30 сати струју неће имати домаћинства која је добијају  из ТС Марко Орешковић – Улице Марка Орешковића и делови Мицићеве, Змај Јовине и Раваничке. Од 13 сати без струје ће бити потрошачи у Улици Радета Кончара, Зајечарској, те деловима улица Војводе Путника, Војводе Степе и Мајора Марка, а од14 потрошачи који се напајају из трафостанице Пролетер 1, у Улици краља Петра Првог и делу Николе Пашића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: Ситуација је више него критична, убијају нам људе

ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: "Ситуација је више него критична, убијају нам људе"

НАЈМАЊЕ 250 руских војника налази се у Покровску, где учествују у уличним борбама и убијају украјинске војнике, посебно оператере дронова, преноси Украјинска правда позивајући се на официре из две бригаде које делују у том подручју.

25. 10. 2025. у 19:17

Коментари (0)