ЂАЦИ ПИСАЛИ И СЛИКАЛИ: У Апатину одржан суред домова Војводине

Ј. Б.

02. 04. 2022. у 19:58

ТЕХНИЧКА школа са Домом ученика у Апатину била је домаћин "Културне домијаде", сусрета домова ученика Војводине који је окупио 200 учесника.

ЂАЦИ ПИСАЛИ И СЛИКАЛИ: У Апатину одржан суред домова Војводине

Фото: А. Дукић

По речима професорке Сњежана Милосављевић,ђаци су се такмичили у неколико категорија.

У оквиру музике такмичење је било у класичној, етно и популарној музици, као и категорија плеса,затим су сликали и писали  на задату тему. Њихови радови представљени су у Дому културе, а свима су уручене дипломе за учешће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију