ОБЕЛЕЖАВАЊЕ 30 ГОДИНА ПОСТОЈАЊА: Предавање у Музеју жртава геноцида у Зрењанину
ПРЕДАВАЊЕ поводом тридесетогодишњице постојања Музеја жртава геноцида, поводом обележавања 81 године од почетка Другог светског рата, одржаће се у среду 20. априла са почетком у 18 часова, у Музеју у Зрењанину.
Фото: Музеј Зрењанин
У име Музеја жртава геноцида говориће др Драган Цветковић, музејски саветник и Биљана Марцојевић, кустос историчар и музејски педагог, а предавање се одржава уз подршку Фондације Музеја жртава геноцида, који је недавно потписао протокол о сарадњи са шест установа културе из Зрењанина.
БОНУС ВЕСТИ: МИЛИЦА ЈЕ У РАТУ ОСТАЛА БЕЗ РОДИТЕЉА И БРАТА: Детињство је провела у домовима...
Препоручујемо
НОВИ ТРОТОАРИ ЧУВАЈУ КЕСТЕНОВЕ: Измене у Улици Ћирила и Методија у Пироту
18. 04. 2022. у 13:54
КОВИД ПОСУСТАЈЕ: На територији Краљева коначно једноцифрен број новозаражених
18. 04. 2022. у 12:37
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)