НАСТАВЉА СЕ ЛАГАНИ СКОК КОВИД БРОЈКИ НА ЈУГУ: Више првих прегледа и новозаражених

Да епидемија коронавируса није још готова показују и бројке из данашњег извештаја са крајњег југа Србије, које показују лагани скок у односу на последња три дана.

НАСТАВЉА СЕ ЛАГАНИ СКОК КОВИД БРОЈКИ НА ЈУГУ: Више првих прегледа и новозаражених

Д. Ристић

Према последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању, на ковид 19 тестиране су 283 особе са територије Пчињског округа, од којих је 17 лица заражено коронавирусом. Од тог броја по четири су из Врања и Сурдулице и по три из Владичиног Хана, Бујановца и Босилеграда. То је повећање у односу на јучерашњи дан када је било укупно 10 ковид позитивних у округу.

У ковид амбуланти АТД током јучерашњег дана обављена су 63 прегледа, од тога 47 првих, што је за, отприлике, трећину више него претходног дана. Током протеклог дана у врањску ковид болницу примљен је један пацијент, док отпуста није било. Тренутно је хоспитализовано 10 пацијената са позитивним ковид статусом и са упалом плућа, од којих су три на кисеонику.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ШОК ЗА ШПАНИЈУ! Освајач златне лопте ван терена до краја Светског првенства