НОВО САНИТЕТСКО ВОЗИЛО ЗА ДОМ ЗДРАВЉА У СРПСКОЈ ЦРЊИ: Даница Вучуревић Ђукин се захвалила Министарству здравља Србије
КРОЗ пројекат Хитан одговор Србије на Ковид-19, Дом здравља у месту Српска Црња добио је најсавременије санитетско возило за медицинске интервенције ургентне екипе.
фото: Opština Nova Crnja
Пријему новог возила, у Српској Црњи, присуствовала је заједно са медицинским особљем, директорка Дома здравља Даница Вучуревић Ђукин и изразила захвалност Министарству здравља Србије.
- Од непроцењиве важности је да наша здравствена установа напокон поседује једно овако модерно санитетско возило, које ће нам убудуће пуно значити - нагласила је Даница Вучуревић Ђукин.
БОНУС ВИДЕО:
УСКРШЊА ШЕТЊА: Бели лабуд изашао из воде у Зрењанину, малишани одушевљени
Препоручујемо
ЗРЕЊАНИНЦИ УЖИВАЛИ НА МОТЕЛУ ШУМИЦЕ: Традиционално за Први мај у зеленој оази (ФОТО)
01. 05. 2022. у 17:31
СИНТЕЗА У ЗРЕЊАНИНУ И ОКОЛИНИ: Изложба Савремене галерије "Уметност за све"
29. 04. 2022. у 11:19
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)