ВУЧЕВИЋ: Имам историјску шансу да променим ствари у Новом Саду , али и моралну обавезу да доносим тешке одлуке
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић истакао је у објави на Инстаграму које су његове моралне обавезе као првог човека Новог Сада.
Фото Ж. Кнежевић
– Имам историјску шансу да променим ствари у граду. Имам обавезу, моралну обавезу да доносим одлуке које су биле најтеже за доношење, јер имам политички амбијент да то донесем – написао је градоначелник.
Вучевић је такође додао да би било некоректно, нефер, ко год да буде следећи градоначелник, једног дана, када год то било, да му се остави у аманет и терет да доноси те одлуке које сте пропустили да донесете у три мандата.
– При томе имајући неспоран и легитимитет и легалитет за те одлуке. То би био кукавичлук са моје стране и себичлук – нагласио је Вучевић.
Препоручујемо
МИРИС ШТРУДЛЕ МАМИО ГОСТЕ: Новогодишњи ноћни базар у Опову окупио мештане целе општине
28. 12. 2025. у 23:20
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)