УХАПШЕН ДИЛЕР У КРУШЕВЦУ: Полиција пронашла кокаин

Катарина Филиповић

26. 05. 2022. у 11:12

КРУШЕВАЧКА полиција ухапсила је Д.М.(39) из околине овог града због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

УХАПШЕН ДИЛЕР У КРУШЕВЦУ: Полиција пронашла кокаин

Фото: МУП

Полиција је у џепу осумњиченог пронашла три пакетића са мањом количином кокаина који је, како се сумња, био намењен даљој продаји. Д. М. се сумњичи и да је у претходном периоду продавао наркотике на подручју Крушевца.По налогу Вишег јавног тужилаштва, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.

БОНУС ВИДЕО:

ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Ухапшено 10 осумњичених за производњу и продају наркотика

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна