ОВО ЈЕ ЂОРЂЕ КОЈИ ЈЕ НЕСТАО У ЗАПАДНОЈ МОРАВИ: Пре пет година остао без оца, сањао да ради као полицајац (ФОТО/ ВИДЕО)

ЂОРЂЕ Недељковић (21) из Крушевице код Крушевца, који је јуче око 17 сати нестао у Западној Морави у атару села Јасика, био је запослен у фабрици ДЦ СМИТ већ годину дана. Како сазнајемо, завршио је Политехничку школу „Милутин Миланковић”, али му је жеља одувек била да носи полицијску униформу.

ОВО ЈЕ ЂОРЂЕ КОЈИ ЈЕ НЕСТАО У ЗАПАДНОЈ МОРАВИ: Пре пет година остао без оца, сањао да ради као полицајац (ФОТО/ ВИДЕО)

Фото: Друштвене мреже

На друштвеним мрежама пријатељи младића објављују опроштајне поруке, у неверици.

- И у фабрици је људима тешко, јавио сам шта се десило - каже за „Новости” Ђорђев стриц Миломир Недељковић.

- Он живи са мајком Милицом и са млађим братом, пре пет година остали су без оца. Туга велика.

Неутешни стриц нам сведочи да је Ђоле, како су га звали у породици, био врло вредан. Није имао порока, својевремено се бавио спортом, али не и пливањем. Млађи брат Ј. Н., који је, нажалост, видео како његовог брата гута река, тек што је завршио осми разред. Целу ситуацију тешко подноси.

- Дежурна служба Ватрогасно-спасилачке јединице Крушевац добила је јуче у 18.15 дојаву да је на потезу села Јасика и Кикљун, на око километар узводно од моста у Јасици, нестало лице - наводи извор “Новости”.   

Претрага је кренула са шест чланова Тима за спасавање на води, три чамца са пратећом опремом, као и ватрогасцем-спасиоцем и два возила са опремом.

Како су „Новости” објавиле, припадници Тима за спасавање на води наставили су јутрос претрагу терена у два чамца, од дела реке тзв. увале Канал, где су браћа сишла у реку, па низводно до испод јасичког моста. Заустављали су се и ускакали у воду чим би приметили било шта што је могло да укаже на неки траг.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво