ВРАЋЕНИ ПОЛУБРАНИЦИ: После интервенције на колосеку, на пружном прелазу у Ратару све по старом
У СИСТЕМ пружног прелаза Ратаре, код Параћина, враћено је обезбеђење полубраницима, а према информацијама из Инфраструктуре Железница Србије - Сектор за саобраћајне послове Ниш, завршена је интервенција на колосеку због чега су полубраници били привремено уклоњени 3. августа.
Фото: ДЗИ Параћин
У међувремену, возови су саобраћали у посебном режиму на овом пружном прелазу.
Након враћања полубраника, Дирекција за изградњу општине Параћин обавестила је све учеснике у саобраћају да је, у складу са тим, друмска саобраћајна сигнализација такође враћена у редован режим саобраћаја.
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)