ГРАДОНАЧЕЛНИК СМЕДЕРЕВА СА ПРВАЦИМА У СЕЛУ РАДИНАЦ: Ове године око 939 првачића

Јелена Илић

01. 09. 2022. у 12:34

Градоначелник Смедерева, Јован Беч, првог дана нове школске године посетио је Основну школу “Иво Андрић” у Радинцу где је првацима и свим ученицима пожелео срећан полазак у школу.

ГРАДОНАЧЕЛНИК СМЕДЕРЕВА СА ПРВАЦИМА У СЕЛУ РАДИНАЦ: Ове године око 939 првачића

смедерево

–Драгим првацима и ученицима виших разреда желим срећан полазак у школу, пуно успеха и најбољих резултата током целог школовања. Ове године у први разред креће око 939 ученика, што је више него прошле године, и надам се и верујем да ће и убудуће тај број бити и већи, истакао је градоначелник Беч.

Он је нагласио је да је све спремно за полазак деце у школе, уређене су фискултурне сале, ђачке кухиње, санитарне просторије, обезбеђена наставна средства, регулисан је прилаз школским двориштима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

МАЈКА МАЛОГ ЛАВА: Све што постоји у свету за лечење ове болести, Вучић и држава су омогућили да постоји и у Србији (ВИДЕО)