"ПЛАВЕ ПРИЧЕ": У Пожаревцу вечерас отварање изложбе
У Галерији савремене уметности у Пожаревцу, вечерас, у 19 сати, отвара се изложба слика „Плаве приче“ ауторке Софије Јечине, Рускиње која живи и ради у Београду.

Галерија савремене уметности у Пожаревцу
Ова уметница завршила је Ликовну академију у Курску, а до сада је своја дела излагала и у Немачкој и Аустрији. Њена дела могу се погледати до 29. септембра, уз бесплатан улаз.

КРЕМЉ ОБЈАВИО УСЛОВЕ ЗА САСТАНАК ПУТИНА И ЗЕЛЕНСКОГ: Прво мора ово да се догоди!
СУСРЕТ украјинског председника Владимира Зеленског и председника Русије Владимира Путина је могућ уколико делегације Украјине и Русије постигну одређене договоре, изјавио је портпарол руског председника Дмитриј Песков у обраћању новинарима.
17. 05. 2025. у 11:48

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (0)