ЗБОГ ПЛАНСКИХ РАДОВА НА ЕЛЕКТРОМРЕЖИ: Више параћинских села биће без струје

Зорана Рашић
Зорана Рашић

11. 10. 2022. у 17:07

НА ПОДРУЧЈУ параћинске општине екипе Електродистрибуције – погон у Параћину, и даље изводе радове на и око електроенергетских објеката, због чега су учестала планска искључења струје.

ЗБОГ ПЛАНСКИХ РАДОВА НА ЕЛЕКТРОМРЕЖИ: Више параћинских села биће без струје

Фото: З. Рашић

За сутра је најављено да ће без електричне енергије биће потрошачи у делу Поповца који се напајају из Трафо-станице "Поповац 3", од 10 до 13 сати.

У четвртак, 13. октобра, без струје у времену од 9 до 12 сати биће домаћинства  у Поповцу, Забреги, Буљану, Шалудовцу, Горњој Мутници, Извору, Клачевици, као и у викенд-насељу Грза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

Где купити зимске јакне које заиста греју и прате вас целу сезону