ПОКЛОНИ ВРЕДНИ 1,5 МИЛИОНА ДИНАРА: Основној школи у Лешници стигли најсавременији компјутери (ФОТО)
ПОРОДИЦА Глигорић, пореклом из Рађевине, даровала је Основној школи „Петар Тасић“ у Лешници, најсавременију опрему за информатику, вредну 1,5 милиона динара.

Фото: В: Митрић
На тај начин, како кажу Зоран и Синиша Глигорић, желе да допринесу унапређењу, али и олакшању коришћења рачунарске опреме овој генерацији ђака те надалеко познате школе. Синиша, који је и сам, био ђак ове школе, истиче да је ово „драгоцено врело знања и васпитања“.
- Поносан сам што сам део традиције и историје наше, лешничке школе, која је чувеност стекла захваљујући својим бившим, али и садашњим ђацима, учитељима и наставницима - каже Синиша Глигорић.
Ђаци су им се захвалили на опреми лепим речима и високо подигнутим палчевима.
Ово је само једна од многих хуманитарних акција породице Глигорић, не само својим мештанима, већ људима у Јадру, Рађевини, Азбуковици и Мачви.
У време пандемије корона вируса, кад је Дом здравља у Лозници, остао без скоро иједне заштитне рукавице, одмах су реаговали и упутили драгоцену и велику пошиљку.
БОНУС ВИДЕО - Овако је јавност први пут чула за Матију Бећковића: Пре тачно 60 година у “Новостима”
Препоручујемо

НИСУ ШТЕДЕЛИ НИ БЕБЕ: Церемонија у част 450 убијених мештана Цикоте код Лознице (ФОТО)
19. 10. 2022. у 15:51

НА ЛИСТИ ИНВЕСТИЦИЈА И СТАДИОН: Настављају се улагања и пројекти у Лозници
18. 10. 2022. у 10:35

СВЕТИ ТОМА, СЕДИ ДОМА: Славимо Томиндан, шта кажу народна веровања о Неверном Томи
19. 10. 2022. у 07:36

ВЕЧИТА ДИЛЕМА: Црно или бело грожђе? Доктор Перишић открива које је ЗДРАВИЈЕ
19. 10. 2022. у 08:17 >> 21:37

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ": Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)
РУСКИ председник Владимир Путин имао је у фебруару телефонски разговор с америчким председником Доналдом Трампом о окончању рата у Украјини, а иако тада није саопштено којим су језиком причала двојица државника вероватно се свако користио својим матерњим и ослонио на преводиоце.
17. 04. 2025. у 15:25
Коментари (0)