ЛЕПА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Девет сомборских породица добило кућу на селу

Јелена Лемајић

20. 10. 2022. у 15:57

ЗАХВАЉУЈУЋИ конкурсу Министарства за бригу о селу још девет породица на територији сомборских села имаће свој дом.

ЛЕПА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Девет сомборских породица добило кућу на селу

фото: Град Сомбор

За живот на селу одлучиле су се породице Тајане и Роберта Шимек, Браниславе Кочиш и Владе Илића, Лиле и Рудолфа Кањо, Косане Зинајић и Милоша Жежеља, Сање и Алена Марковића, Маријане Јурковић, Савке Кусић, Катарине Варга, као и Гордане и Недељка Рајц.

Јавни конкурс за реализацију програма доделе бесповратних средстава за куповину сеоске куће са окућницом на територији Републике Србије за 2022. годину отворен је до 1. новембра, до када сви заинтересовани могу да доставе пријаве.

БОНУС ВИДЕО - ТРИ ДЕЧАКА ОСТАЛА БЕЗ РОДИТЕЉА: У Баточини, испред куће, настрадао самохрани отац Саша Костадиновић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ЕУРОБАСКЕТ 2025 ДОБИЈА НОВУ ДИМЕНЗИЈУ УЗ ОВУ ПОНУДУ