ДА СЕ ТИЈАНА ИЗЛЕЧИ У РУСИЈИ: Врањски гимназијалци у хуманој мисији
УЧЕНИЧКИ парламент гимназије "Бора Станковић" одлучио је да се укључи у прикупљање средстава за лечење Тијане Стојиљковић која болује од мултиплекс склерозе, а некада је и сама похађала ову школу.
Фото: Буди хуман
Хумани гимназијалци планирају продају књига и колачића, филмске пројекције, организовање позоришних представа и турнира у малом фудбалу. Тијана је, кажу, брижна мајка и супруга, а новац јој је потребан за лечење у Русији. Болест јој је, иначе, дијагностикована још 2013, али је три године касније прекинула третмане јер је остала у другом стању. Током трудноће је, нажалост, дошло до погоршања здравственог стања, после порођаја је примила још неколико пулсних терапија, али је болест наставила прогресију.
Сазнање да у Русији постоји клиника која третмане матичним ћелијама обавља са стопом успешности од 95 одсто, Тијани даје наду да ће поново моћи да стане на своје ноге, а и фондација "Буди хуман" за њу прикупља помоћ коју заинтересовани могу да увећају слањем СМС поруке 1348 на број 3030.
Препоручујемо
ЗАНОСНА ФИГУРА И У ШЕСТОЈ ДЕЦЕНИЈИ: Оливера објавила слику из теретане - могу да јој позавиде и многе млађе жене
23. 10. 2022. у 10:28 >> 18:19
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (0)