НОВИ ИЗГЛЕД ГРАДСКОГ ШЕТАЛИШТА: Уређује се пут на Хисару – узвишењу изнад Лесковца
У ТОКУ је реконструкција пута на Хисару, узвишењу изнад Лесковца. Од подножја до врха Хисара предвиђена је изградња асфалтног коловоза, док се на тротоарима поставља камена коцка.

фото: ГУ Лесковац
Радови се изводи на путу односно шеталишту чија је дужина око 780 метара, а вредност инвестиције је 18,7 милиона динара.
Планирано је да поред стазе за шетњу буду постављене клупе, канте за смеће као и заштитни стубићи.
На улазу у хисарски парк тренутно се изводе и радови на изградњи јавног тоалета.

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)