ПАНАЈОТОВИЋ НОВИ - СТАРИ ПРЕДСЕДНИК: Пиротски социјалисти изабрали руководство
НА 14. Конференцији Градске организације СПС у Пироту, за председника је изабран Видојко Панајотовић, који је до сада у неколико мандата обављао ову партијску функцију.

В.Ћ.
Захваљујући на поверењу, Панајотовић је учесницима скупа рекао да је , на последњим парламентарним и локалним изборима овдашњи СПС остварио добре резултате и да је добио 15 одсто гласова бирачког тела што је боље од резултата партије у целини.
Он је рекао да ће СПС и даље напорно радити што ће допринети још бољим резултатима.СПС у Пироту је у локалној власти од 2003. године, а Панајотовић је у минулом периоду био на више фукција у градској власти. Био је на месту заменика градоначелника и помоћника за развој села и пољопривреде и већник .
За њега је гласало свих 138 делегата, који су присуствовали Конференцији, коју је пратио и Новица Тончев, високи функционер СПС и министар у новој Влади Србије.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)