ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗБОГ ОДБЕГЛОГ ПАНТЕРА: Моле се грађани да избегавају шуму код Апатина

Novosti online

12. 11. 2022. у 15:46

ОПШТИНА Апатин данас је упозорила грађане да је пантер виђен у непосредној близини Бање Јунаковић и апеловала на грађане да се не приближавају том крају.

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗБОГ ОДБЕГЛОГ ПАНТЕРА: Моле се грађани да избегавају шуму код Апатина

Фото: Профимедиа/Илустрација/Фејсбук/Fülöp Róbert

- Обавештавају се грађани да је црни пантер, који је недавно виђен у атарима села Сонте, данас уочен у непосредној близини Бање Јунаковић. Моле се грађани да не иду до даљњег у том и у правцу Пригревачке шуме јер се ради о веома опасној и непредвидивој дивљој животињи. У хватању и лоцирању црног пантера, тренутно су укључене све надлежне службе, као и стручна служба из Зоолошког врта Палић - наводи се у саопштењу Општине Апатин.

Звер је наводно након Сонте и села Купусина примећена и у Бањи Јунаковић.

Претходно су ЈП "Војводина шуме" издале обавештење којим упозоравају на опасну животињу.

- Обавештавамо суграђане да је уочен црни пантер (леопард) у атарима Општине Апатин. Предатор је изузетно опасан и овим путем апелујемо на грађане да воде рачуна за себе и своје најближе. Уколико неко уочи црног пантера потребно је одмах обавестити надлежну полицијску станицу - пише у саопштењу ЈП "Војводина шуме".

(Курир)

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ХАОС НА МАСТЕРСУ У РИМУ! Фудбалски навијачи прекинули АТП турнир (ФОТО)