КЛИЗАЛИШТЕ И ОВЕ ЗИМЕ: Велико Градиште планира да обрадује грађане
ГРАЂАНИ Великог Градишта свих генерација и ове године моћи ће да уживају у клизању на леду, јер се планира постављање клизалишта на спортском полигону.

Спортски центар "Пожаревац"
Општина је за ту намену покренула јавну набавку вредну 2,5 милиона динара, која предвиђа да се клизалиште постави у периоду од 20. до 23. децембра.
Овај рок може бити померен уколико наступе лоше временске прилике.
Клизалиште треба да буде минималних димензије 20 са 15 метара и треба да ради током 35 календарских дана. За посетиоце који немају своје клизаљке, биће обезбеђено 80 пари за изнајмљивање.
Препоручујемо

ПРОДАЈУ 22 ШУМЕ ЗА ГРАДЊУ СТАНОВА И ЛОКАЛА: Велико Градиште организује јавно надметање
30. 11. 2022. у 14:39

РАДОВИ ПУНОМ ПАРОМ: У Великом Градишту асфалтирају улице и граде канализациону мрежу
18. 11. 2022. у 10:55

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)