АСФАЛТ ОКО АУТОБУСКЕ СТАНИЦЕ: Нова улагања у власотиначку путну инфраструктуру

Игор Митић
Игор Митић

12. 12. 2022. у 13:42

УЛАГАЊЕМ милион и по динара у Власотинцу је асфалтирано око 1.300 метара квадратних простора око аутобуске станице.

АСФАЛТ ОКО АУТОБУСКЕ СТАНИЦЕ: Нова улагања у власотиначку путну инфраструктуру

фото: ОУ Власотинце

Ове године из општинског буџета финансирани су и радови у Његошевој и Улици Димитрија Стојановића. Асфалтира се и Улица Михајла Пупина као и пут до гробља у селу Кукавица.

Надлежни најављују да ће наредне године наставити са улагањем у обнову путева и истичу да имају трогодишњи уговор за асфалтирање 11 улица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ВЕСНА У КАФАНИ ПАР ДАНА НАКОН ОПЕРАЦИЈЕ: Лекари ми не дају да певам, пушим, али ја не могу