НОВОГОДИШЊА КРЕАТИВНОСТ ЂАКА: Будући фризери у Параћину украсили свој кабинет (ФОТО)
ТЕХНОЛОШКА школа у Параћину у области личних услуга школује и будуће фризере, који редовно показују врхунску креативност, не само кад су фризуре у питању.

Фото: Фејсбук/Технолошка школа
Овај смер уписују највише девојке, а оне су, пред новогодишње празнике, направиле у кабинету за свој занат праву новогодишњу атмосферу.
Што због новогодишњег „штимунга“, што због модела глава за вежбу које маштовити ђаци држе у рукама, фотографије објављене на „Фејсбук“ страници Технолошке школе привлаче пажњу.
Препоручујемо

ЗА ИЗБЕГЛЕ И РАСЕЉЕНЕ ШЕСТ КУЋА: У Параћину данас потписани купопродајни уговори (ФОТО)
28. 12. 2022. у 22:21

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)