ВЕСНИЦИ ПРОЛЕЋА - ЗА НОВУ ГОДИНУ: Пиротско двориште украсиле висибабе
У ДВОРИШТУ, односно врту једне куће у пиротском насељу Провалија, процеветале су висибабе!

В.Ћ.
Домаћини кажу да је цветање висибаба у јануар, постало уобичајена ствар, али се то дешава обично тек у другој половини овог месеца.
Ове године, услед високих температура, висибабе су процветале свега дан-два иза Нове године и неколико дана уочи Божића,што се до сада никада није десило.
Шумске висибабе цветају два месеца касније.
Познаваоци домаћег цвећа, кажу да постоји више десетина "питомих" висибаба, односно оних које успевају у баштама и вртовима.
БОНУС ВИДЕО - ПРИХРАНА ЗА ОРХИДЕЈУ: Уз неколико састојака цветаће целе године

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)