„ВЕК БОРБЕ“ У ПАРАЋИНУ: Велика изложба поводом века ове медијске куће
У ПАРАЋИНСКОМ Културном центру у петак, 27. јануара, биће отворена изложба „Век Борбе“ младе ауторке Милице Драшковић, новинарке часописа „Борба“.

Фото: Фејсбук/КЦ Параћин
Како је најављено из Културног центра, након Београда, Параћин је први град у коме ће бити отворена ова изложба настала прошле године, поводом обележавања сто година постојања бренда „Борба“.
Изложба ће бити отворена у 12 сати и посетиоци ће моћи да је погледају до 14. фебруара.
Препоручујемо

АУТОРСКО ВЕЧЕ ГОРДАНЕ МАРКОВИЋ: Ћупријска песникиња представила се у Параћину (ФОТО)
21. 01. 2023. у 18:05

БРАНКА ПРЕДСЕДНИЦА "ЈАВОРКА“: Позната планинарка на челу параћинског клуба
21. 01. 2023. у 21:34

(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја
ИСТОРИЈСКИ топлотни талас који је захватио Медитеран и Европу подигао је температуру мора на рекордне нивое, повећавајући ризик од разорних поплава и екстремних временских непогода широм јужне Европе у наредним месецима, пише сајт Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. у 13:58

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)