ЛЕПА РЕЧ НА ДАР: Едукативно-креативна радионица за краљевачке основце

Горан Ћировић

10. 02. 2023. у 14:02

У организацији краљевачког Културног центра „Рибница“, у продуженом боравку овдашње Основне школе „Свети Сава“ одржана је едукативно-креативна радионица под називом „Лепа реч на дар“.

ЛЕПА РЕЧ НА ДАР: Едукативно-креативна радионица за краљевачке основце

КЦ Рибница

Овом приликом и у ведрој атмосфери, са малишанима са разговарало на тему пријатељства, ко су им пријатељи, како их бирају, како негују пријатељство, како решавају своје неспоразуме, а нису изостале ни похвале за најбоље, праве другаре.

После теоријског дела, ђаци су учествовали у прављењу честитки са лепим, афирмативним порукана за важне особе у њиховим животима.

Осим у ОШ „Свети Сава“ ова радионица биће уприличена и за ђаке Школе за основно и средње образовање „Иво Лола Рибар“ у Краљеву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЕЛЕНСКИ БЕСАН: Ево шта је рекао о руској делегацији у Истанбулу

ЗЕЛЕНСКИ БЕСАН: Ево шта је рекао о руској делегацији у Истанбулу

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски стигао је данас у турску престоницу, Анкару, на састанак са турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом, док се у Истанбулу очекује да руски и украјински званичници одвојено почну мировне преговоре.

15. 05. 2025. у 11:55

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива

ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.

15. 05. 2025. у 12:10

Коментари (0)

Како препознати симптоме пролећне алергије пре него што постану озбиљни?