ОДЛИКАШИ, ДА СЕ ЗНА : Фотографије најбољих 70 ученика новосадских школа на билбордима у граду
УДРУЖЕЊЕ за промоцију друштвене одговорности је у оквиру пројекта „Учим+ Знам= Вредим“, којим се промовишу најбољи ученици основних и средњих школа, на осам билборда у граду представило фотографијама 70 ђака.

А.С.
На билбордима на новосадском Булевару ослобођења, Булевару цара Лазара, Булевару Јаше Томића и у Хајдук Вељковој улици, представљени су ђаци генерације у прошлој школској години, као и освајачи награда на домаћим и међународним такмичењима који су успешно репрезентовали своје школе и наш град у земљи и свету.
- Због претходне године која је, такође, била обележена бројним изазовима, одлучили смо да све пријављене ђаке из школа које су се одазвале на наш конкурс представимо на билбордима на најпрометнијим улицама у граду и представимо њихов успех, било да су ђаци генерације или освајачи престижних награда у области науке и уметности- каже Александар Савановић, председник Удружења за промоцију друштвене одговорности. - Честитамо нашим младим успешним суграђанима, захваљујемо се њиховим школама, Градској управи за образовање и Покрајинском секретаријату за образовање, прописе, управу и националне мањине, националне заједнице, на сарадњи.
Удружење за промоцију друштвене одговорности кроз пројекат "Учим+Знам=Вредим", који се спроводи од 2015. године, наставиће и даље да подржава и промовише успех младих, представљајући их као истинске друштвене узоре.

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (1)