ДРИНСКА НЕМАН ОД 18 КИЛОГРАМА: Риболовац из Лоњина упецао капиталца - младицу од 118 центиметара
МИЛОШ Манојловић, спортски риболовац из Лоњина, код Љубовије,уловио је младицу дугачку 118 центиметара , тешку 18 килограма-
Фото: В. Митрић
Младицу је овај вешти мајстор са Дрине, уловио на месту "Пањеви".Помогло му је, како каже, велико искуства и умешност рибарења на Дрини.Користио је штап и машиницу, најновије генерације, са варалицом силиконског главињара.
- Борба са овом дринском немани трајала је пет минута -прича Милош, Ово за мене велики дан и велика радост.Драго ми је да сам, као спортски риболовац, остварио велики успех.
И Манојловић се спортски понео.После извлачења на обалу и мерења младицу је вратио у Дрину.
Ускоро опширније
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)