ЕДУКАЦИЈА ПАРАЋИНСКИХ ПОЉОПРИВРЕДНИКА: Најављена посета међународном сајму у Италији

Зорана Рашић
Зорана Рашић

10. 03. 2023. у 16:57

ПОСЕТЕ пољопривредним сајмовима важан су вид едукације пољопривредника, па Општина Параћин и ове године организује посету једном таквом сајму у иностранству.

ЕДУКАЦИЈА ПАРАЋИНСКИХ ПОЉОПРИВРЕДНИКА: Најављена посета међународном сајму у Италији

Фото: З. Рашић

Према најави Душана Мијајловића, члана Општинског већа за ресор пољопривреде, 29. марта 55 пољопривредника са територије општине Параћин отпутоваће у Италију, где ће у граду Бастија Умбра у округу Перуђа обићи сајамску манифестацију „Агриумбрија“.

Овакве посете сајмовима најбољи су начин да се пољопривредни произвођачи на лицу места упознају са новинама у областима којима се баве.

Прошле године параћински пољопривредници су обишли сајамску манифестацију у Измиру (Турска).
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

ЗВЕЗДА СВЕ ЈАЧА! После Марка Арнаутовића, стигао је и - он! (ФОТО)