СИРЕНЕ ЗА УЗБУНУ У ЈУЖНОМ БАНАТУ: Провера исправности система 14. јуна у свим општинама и градовима
ПРОВЕРА исправности сирена за јавно узбуњивање у целом Јужном Банату биће спроведена у среду, 14. јуна, тачно у подне, саопштено је из панчевачког Одељења за ванредне ситуације МУП Србије.

Општина Ковин
Провера ће се извршити тако што ће алармни систем давати сигнал за престанак опасности, у трајању од 60 секунди.
Овај једнолични тон се, иначе, емитује када се процени да су све опасности за становништво престале.
Сирене ће се тог дана чути у Панчеву, Вршцу, Алибунару, Белој Цркви, Ковачици, Ковину, Опову и Пландишту.

РУСИ СУ НАРЕДИЛИ ОБАРАЊЕ РАКЕТАМА: Нове шокантне тврдње о паду азербејџанског авиона
ЈЕДАН азербејџански медиј објавио је јуче доказе који сугеришу да је руска војска наредила ракетни напад 2024. године на лет 8243, што је изазвало пад у којем је погинуло 38 путника, а 29 их је повређено, пише „Еуроњуз“.
02. 07. 2025. у 08:16

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)