КЊИЖЕВНИ КОНКУРС УЛАЗНИЦЕ: За необјављене приче, песме и есеје

Библиотека Зрењанин

07. 06. 2023. у 11:36

ЧАСОПИС Улазница и зрењанинска Библиотека, расписали су традиционални годишњи књижевни конкурс Улазница 2023, за необјављене приче, песме и есеје.

КЊИЖЕВНИ КОНКУРС УЛАЗНИЦЕ: За необјављене приче, песме и есеје

Библиотека Зрењанин

- Рок за слање радова искључиво поштом на адресу Библиотеке у Зрењанину је 15. септембар ове године, а послати радови не смеју да буду претходно објављивани - кажу организатори конкурса, уз напомену да највише пет песама, три приче или есеја, треба потписати шифром, а решење шифре са личним подацима, адресом, бројем телефона и е-маил адресом аутора, приложити у затвореној коверти, уз радове.

Дужина појединачне приче или есеја не може да прелази 10 хиљада словних места, укључујући и размаке.

Одлуку о наградама, које се састоје од новчаног износа, дипломе и објављивања у посебном броју часописа Улазница, доноси жири који ће именовати редакција часописа, а проглашење добитника и уручење награда, по традицији биће у децембру у Библиотеци у Зрењанину, уз промоцију новог броја Улазнице, у којем  ће бити објављени награђени и похваљени радови.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

НЕМА АЛБАНЦА КОЈИ НИЈЕ У НЕВЕРИЦИ! Овако су рукометаши Србије прославили пласман на Светско првенство! (ВИДЕО)