УКИНУТА ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА У ПАРАЋИНУ: Надлежни Штаб одлуку донео једногласно
ШТАБ за ванредне ситуације општине Параћин донео је данас на својој седници Одлуку о укидању ванредне ситуације на територији те општине.

Фото: З.Р.
Ванредна ситуација проглашена је 12. јуна јер је услед великих падавина у више делова параћинске општине дошло до угрожавања имовине, домаћинстава, пољопривредних усева, као и путне инфраструктуре.
Најпогођенији поплавом били су атари Сикирице и Дреновца, као и села Поточац, Својново и још неки делови параћинске општине.
Пријављивање штете је у току, а општинска комисија за процену штете обавиће проверу и евидентирање стања на терену.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)