ДОНИРАЊЕ КРВИ У ПАРАЋИНУ: За понедељак заказана друга јулска акција
ПАРАЋИНСКИ Црвени крст биће домаћин још једне акције добровољног давања крви у својим просторијама.

Фото: ЦК Параћин
Донирање ће бити спроведено у времену од 8 до 14 сати, а осим редовних давалаца добродошли су и остали суграђани који до сада нису даривали животну течност, па могу то да учине први пут.
Акцију реализује Завод за заштиту здравља из Ниша, чији ће лекар на лицу места проверавати основне здравствене параметре свих заинтересованих да дају крв.
Из Црвеног крста подсећају да даваоци могу да буду суграђани од 18 до 65 година старости стабилног здравља, те да овај хумани чин спасава људске животе.

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет
НАСТАВНИЦА Вероника Дукју потрудила се да визуелизује своју лекцију из анатомије. Њен потез одушевио је хиљаде корисника друштвених мрежа, на којима су се прошириле фотографије са њеног часа.
04. 06. 2025. у 10:42
Коментари (0)