ВАШАР И КОНЦЕРТ СУТРА У ПАРАЋИНУ: Главна улица се затвара за саобраћај

Зорана Рашић
Зорана Рашић

01. 08. 2023. у 11:49

ТРАДИЦИОНАЛНО се на верски празник Свети Илија организује вашар у граду на Црници, док су вечерњи сати резервисани за концерт у центру града.

ВАШАР И КОНЦЕРТ СУТРА У ПАРАЋИНУ: Главна улица се затвара за саобраћај

Фото: З.Рашић

За сутрашњи народни сабор и вашарску продају све је већ спремно у улицама Видовданској и Мајора Гавриловића.

Концерт организује Културни центар, а наступиће популарни певач Жељко Самарџић, због чега ће главна улица у Параћину бити затворена за саобраћај 24 сата, од сутра ујутру од 6 сати до истог времена наредног дана.

Саобраћај ће бити преусмерен на улице Николе Пашића, Светог Саве, Саве Ковачевића и Војводе Мишића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

Како препознати симптоме пролећне алергије пре него што постану озбиљни?