"МУЗИЧКИ КАРАВАНИ" У АВГУСТУ: Пет параћинских села уживаће у забавном програму

Зорана Рашић
Зорана Рашић

01. 08. 2023. у 14:03

МАДА је лоше време онемогућило одржавање већ заказаног „Музичког каравана“ у Доњем Видову, популарна летња манифестација у параћинској општини наставља се већ 5. августа.

МУЗИЧКИ КАРАВАНИ У АВГУСТУ: Пет параћинских села уживаће у забавном програму

Фото: З. Рашић

Дом омладине, организатор ових културно-забавних програма у сеоским месним заједницама, направио је план одржавања за цео август.

Први на реду је Поповац, где ће у наступу културно-уметничких друштава и солиста мештани тог села уживати већ у суботу.

Како је најавила Јелена Јокић, вршилац дужности директора ове установе, неколико дана касније, 9. августа, „Караван“ ће стићу у Бусиловац, а затим су на реду Крежбинац, Својново и Стубица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА! Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.

17. 09. 2025. у 16:41

Коментари (0)

МОЖЕШ ДА БУДЕШ СРБИН ДО СУТРА: Дејан Станковић научио шта Руси не праштају