ШКОЛАМА НОВЕ ФАСАДЕ: За две осмолетке из Беле Цркве 21 милион од АПВ
09. 09. 2023. у 10:02
Реч је о ОШ „Жарко Зрењанин“ из Беле Цркве и ОШ „Ђорђе Малетић“ из села Јасеново.
Повезане вести

КУМАЧЕЊЕМ ОБЕЛЕЖИЛИ ПРИЈАТЕЉСТВО ЗА ЦЕО ЖИВОТ: У селима око Беле Цркве и даље негују стари ускршњи обичај
У СЕЛИМА око војвођанске Беле Цркве пре четири године је обновљен стари ускршњи обичај кумачење или другаричење, који тамошња удружења жена од тада, после више од две деценије паузе, верно негују.
29. 04. 2025. у 17:45
Најновије из рубрике

НА ЗИДУ ИЗЛОЖБА ОД МУРАЛА: Горан Бубњевић из Темерина фасаду куће украсио са 200 слика (ФОТО)
САМОУКИ уметник из Темерина, Горан Бубњевић, међу суграђанима познат по муралима којима је осликао своју кућу у Улици Ивана Горана Ковачића бр. 13, у насељу Колонија, сада се одважио да део свог стваралаштва представи и посетиоцима овдашњег културног центра "Лукијан Мушицки".
14. 05. 2025. у 17:07

УНИШТАВАЊЕ КРПЕЉА: Пролећна акција у краљевачким парковима
Одељењe за инспекцијске послове Одсека за заштиту животне средине краљевачке Градске управе обавестило је суграђане да је на територији града на Ибру у току прва фаза системског сузбијања крпеља ради заштите становништва, обезбеђења услова за рад и одмор грађана и унапређење туризма.
14. 05. 2025. у 13:04

МУКА ПРЕДАКА СЕ НЕ ПРОДАЈЕ: "Глоговац" - Први документарац о селу и прича о љубави према родној груди, премијерно приказан у Јагодини
"НЕМОЈ да продајеш своје имање, јер тиме не продајеш комад земље, већ прошлост своје породице, труд и муку својих предака", основна је порука документарног филма "Глоговац", чија је премијера одржана у Културном центру у Јагодини.
14. 05. 2025. у 06:45

СТАРА СТАНИЦА НА НОВОЈ АДРЕСИ: Измене у локалном аутобуском саобраћају Врања и околине
АУТОБУСКА станица намењена локалном саобраћају, из Београдске улице у центру Врања биће биће измештена у Дунавску, која повезује Улицу Боре Станковића са насељем Чешаљ.
14. 05. 2025. у 06:15

ИЗАБРАН ИЗВОЂАЧ: Смарт стајалишта у Пожаревцу на још четири локације
ПОЖАРЕВАЧКО ЈКП „Паркинг сервис“ изабрало је извођача из Београда за постављање смарт аутобуских стајалишта, за уговорену цену од 3.590.400 динара.
13. 05. 2025. у 21:32
Коментари (0)