ПАРАДА МЛАДОСТИ НА ЦРНИЦИ: "Дечји карневал" поводом Дана Параћина

Зорана Рашић
Зорана Рашић

12. 09. 2023. у 15:06

ДЕЦА предшколског и основношколског узраста прошетаће ове суботе, 16. септембра, централном улицом Параћина, а затим наступити на бини у оквиру још једног традиционалног „Дечјег карневала“.

ПАРАДА МЛАДОСТИ НА ЦРНИЦИ: Дечји карневал поводом Дана Параћина

Фото: З. Рашић

Дефиле малишана и њихових пратилаца почеће од 11 сати Улицом краља Петра Првог од главног моста ка Споменику ослободиоцима у центру града, а наступ дечјих група уследиће тачно у подне. Програм ће обогатити аниматори, на радост најмлађих посетилаца.

Пријављивање учесника „Дечјег карневала“ је у току. Очекује се највише ученика млађих разреда основних школа, као и малишана из вртића из Параћина и других општина.

Овај догађај уобичајен је сваке године у оквиру обележавања Дана општине Параћин, 27. септембра. Организатор је Туристичка организација тог града.

Због „Дечјег карневала“ централна градска улица  биће 16. септембра затворена за саобраћај од седам сати до завршетка манифестације, најавио је организатор.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕТПОСТАВЉАМ ДА ЈЕ ЗАТО СКИНУЛА ПОЈАС Огласио се власник агенције у којој је страдала девојка, Тијана махала пријатељима на плажи

"ПРЕТПОСТАВЉАМ ДА ЈЕ ЗАТО СКИНУЛА ПОЈАС" Огласио се власник агенције у којој је страдала девојка, Тијана махала пријатељима на плажи

НОВОСАЂАНКА Тијана Р. (19), која је погинула 28. маја у застрашујућој несрећи у Будви, током парасејлинга, била је потпуно безбедна у седишту које је сајлама везано за падобран, који вуче глисер.

29. 05. 2025. у 14:31

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.

28. 05. 2025. у 09:45

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: Ипак је бољи у политици! (ФОТО/ВИДЕО)

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)

БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).

29. 05. 2025. у 14:49

Коментари (0)

Солана иде ка 200 долара уз подршку банака, док Layer 2 Solaxy може брзо достићи 50 милиона долара и бити распродат