ПАНЧЕВАЧКИ ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ: Музичке звезде из целог света наступаће од 3. до 5. новембра
ЉУБИТЕЉЕ џез музике очекује интересантан програм у Културном центру Панчева.

КЦ Панчево
У склопу друге вечери "Панчевачког џез фестивала" од 20.00 часова наступиће квартет пољског саксофонисте Маћеја Обаре, оркестар Flat Earth Society из Белгије и аустријска група ChuffDRONE.
Овогодишња манифестација биће отворена 3. новембра и трајаће до 5. новембра. Љубитеље доброг звука очекују извођачи из целог света.
Они који посете фестивал биће у прилици да чују музичаре из Израела, САД, Пољске, Норвешке, Белгије, Аустрије и Србије.
Препоручујемо

У ПАНЧЕВУ ОД ПОЧЕТКА ГОДИНЕ РОЂЕНО 996 БЕБА: Бележи се повећање порођаја царским резом
25. 10. 2023. у 15:38

ИЗЛОЖБА О ИСТОРИЈИ ТРИ ГРАДА: Јубилеј Завода за заштиту споменика културе Панчево
24. 10. 2023. у 15:52

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

БОСАНАЦ ОПТУЖЕН ЗА ПРЕВАРУ: "Подвалио ми је"
ИСТИЧЕ да је имао великих проблема због тога.
11. 07. 2025. у 11:38
Коментари (0)