ПРЕВЕНТИВА ЗДРАВЉЕ ЧУВА: И овог викенда улатразвучни преглед дојке и ПСА тест у Власотинцу
У Дому здравља Власотинце заинтересовани грађани ће и овог викенда моћи да обаве превентивне прегледе.

Фото: И. Митић
У недељу, 3. децембра, за жене старије од 40 година биће организован ултразвучни преглед дојке, а за мушкарце старије од 49 године ПСА тест, којим се открива тумор простате.
Прегледи ултразвуком обављаће се од од осам до 16 часова, а ПСА тест од осам до 10 часова. Пацијенти код којих постоји сумња на болест биће упућени на додатну дијагностику.
Из власотиначког Дома здравља подсећају да је превенција и рана дијагностика од кључног значаја за позитиван исход лечења сваке болести и због позивају грађане да искористе ову прилику и да дођу на преглед.

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)