ДЕЛОВИ ПАРАЋИНА БИЋЕ БЕЗ СТРУЈЕ: Радови на мрежи у више подручја града
ЗА ПРВА два дана наредне седмице, понедељак и уторак, ЕДС надлежна за подручје општине Параћин најавила је привремене прекиде у испоруци електричне енергије у појединим деловима тог града.

Фото: З. Рашић
До планског искључења због радова у понедељак ће од 8 сати доћи у улицама Царице Милице, Милана Ракића, Проте Матије Ненадовића, Милојка Лешјанина, Уроша Предића, те у Сутјеској улици, Цара Душана, Улици 4. јули и насељу Лозица. Струју неће имати фирме „Пионир“ и Хладњача.
Насеље Буљанка остаће привремено без електричне енергије у уторак 30. јануара, а краткотрајно, од 11 до 11.30 сати са мреже ће бити искључен део Брегалничке, Улице Стевана Јаковљевића, Устаничка и део Теслине.
У надлежној Електродистрибуцији истичу да неке радове на електромрежи није могуће спровести без обуставе напајања.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)