ГАЛЕРИЈА МОДЕРНЕ УМЕТНОСТИ У ГОЛУПЦУ: Изабрани уметници који ће излагати у 2024. години

Душанка Новковић

07. 02. 2024. у 11:23

Уметнички савет Галерије модерне уметности у Голупцу, изабрао је девета излагача чија ће дела бити представљена у 2024. години.

ГАЛЕРИЈА МОДЕРНЕ УМЕТНОСТИ У ГОЛУПЦУ: Изабрани уметници који ће излагати у 2024. години

Д.Н.

Уколико неко од њих одустане или галерија омогући додатне термине, изабрано је још троје излагача.

Одабир аутора овогодишњих изложби обављен је након конкурса који је крајем прошле године расписала Народна библиотека „Вељко Дугошевић“, у чијем саставу ради Галерија модерне уметности.

Уметнички савет који је изабрао ауторе чинили су књижевник Драган Деспот Ђорђевић и мастер примењени уметник Бојан Вељковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

ХАОС: Чувени фудбалер паузирао каријеру да би био уз болесну супругу, а она га - ПРЕВАРИЛА!